Sfida Flamurtari-Partizani publikohen formacionet
Pas pak në orën 18:00 në stadiumin e vlorës do të zhvillhet sfida mes Flaumrtarit dhe Partizanit. Një ndeshje mjaft e bukur për tu parë teksa të dy skuadrat kërkojnë triumfin duke pasur dy javë përgatitje për këtë takim. Më poshtë keni formacionet e të dyja skuadrave. /albeu.com/

Partizani: Xhika, Trashi, Atanda, Belica, Ibrahimi. Telushi, Hila, Mensa, Mala, Asani, Bardhi. Tr. Skënder Gega.

Flamurtari: Kolici. Alla, Polozhani, Deliaj, Kotobelli. Mustafa, Useini, Batha, Cale, Torsa, Busic. Tr. Ilir Daja.
Shtuar më 23/11/2018, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori