Sfidat e Europa League
Sot në mbrëmje kthehet Europa League. Kompeticioni i "vogël" i Uefa-s luan sot 24 sfidat e saj të fazës së grupeve. Spikasin çiftet Atletiko Madrid-Udinese, Rubin-Totenham, Beshiktash-Dinamo Kiev dhe Lazio-Zyrih.

Ndeshja mes Rubin Kazan dhe Totenham luhet në orën 18:00, 23 sfidat e tjera ndahen në: 11 ndeshje luhen në orën 19:00 dhe të tjerat në orën 21:05 ku duhet të veçojmë super ndeshjen Atletiko Madrid-Udinese. /albeu.com/

Ja dhe të gjitha sfidat e sotme të Europa League:

18:00 Rubin Kazan-Tottenham
19:00 Shamrock Rovers-PAOK
19:00 FC København-Hannover 96
19:00 Vorskla Poltava-Standard Liege
19:00 PSV-Hapoel Tel Aviv
19:00 Legia Varsavia-Rapid Bucarest
19:00 FC Vaslui-Sporting Lisbona
19:00 Lazio-Zurigo
19:00 Maccabi Tel Aviv-Stoke City
19:00 Besiktas-Dynamo Kiev
19:00 Red Bull Salisburgo-Athletic Bilbao
19:00 PSG-Slovan Bratislava


21:05 Metalist Charkiv-Malmo FF
21:05 Austria Vienna-AZ Alkmaar
21:05 Birmingham-Club Bruges
21:05 Sporting Braga-NK Maribor
21:05 Atlético Madrid-Udinese
21:05 Celtic-Rennes
21:05 Steaua Bucarest-Maccabi Haifa
21:05 Schalke 04-AEK Larnaca
21:05 Fulham-Wisla Cracovia
21:05 Twente-OB
21:05 AEK Atene-Lokomotiv Mo
Shtuar më 03/11/2011, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori