Shakaja e Low me kapësin e topave (VIDEO)
Nuk e ndjente aspak tensionin e ndeshjes Joachim Low, tekniku i Gjermanisë, e impenjuar dje në mbrëmje në ndeshjen përballë Holandës, gjente të kohë të bënte shaka edhe me fëmijën që merret me kapjen e topave jashtë fushe.

Në minutën e 21-të të pjesës së parë, Low i afrohet djaloshit ukrainas që gjendej para pankinën së tij dhe me një goditje me dorë i largon topin nga duart por më pas vrapoi ta kapte atë pasi iu drejtua fushës.

Ndryshe nga trajneri, lojtarët nuk kanë bërë aspak aspak shaka duke mundur lehtësisht 2-1 Holandën. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2012, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori