Shaqiri asiston, Salah shënon (VIDEO)
Liverpool ka kaluar në avantazh nda Huddersfield në "Kirklees Stadium".

Ai që ka shënuar është sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah që merr një assist të shkëlqyer nga Xherdan Shaqiri.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 27'. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori