Shaqiri bashkë me shokët gëzon fëmijët (FOTO LAJM)

Zyrtarët e Liverpoolit vazhdojnë traditën për festat e fundvitit.

Disa futbollistë dhe trajneri Jurgen Klopp, kanë vizituar një spital të qytetit për t’i gëzuar më dhurata fëmijët e sëmurë dhe me aftësi të kufizuara.

Në mesin e futbollistëve ishte edhe mesfushori shqiptar Xherdan Shaqiri.Fëmijët shihen të lumtur derisa pranojnë dhuratat nga yjet e Liverpoolit.
Shtuar më 12/12/2019, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori