Shaqiri do të ikë nga Interi?
Xherdan Shaqiri mund të largohet gjatë verës nga skuadra e Interit.

Mesfushori kosovar mund të largohet nga Interi, vetëm gjashtë muaj pasi erdhi në këtë ekip.

Ylli kosovar duket se nuk ka patur një performancë të mirë kohët e fundit, shkruan shtypi sportiv italian.

Në dy ndeshjet e fundit, Shaqiri është lënë jashtë fushës dhe duket se njëjtë do të ngjajë edhe në ndeshjen me Romën që Inter do ta luajë gjatë javës së ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2015, ora 22:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori