Formacionet zyrtare: Liverpool - Cervena Zvezda
Liverpool do të luaj sonte ndaj skuadrës serbe, Cervena Zvezda në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League.

Djemtë e Kloppit kanë një skaudër të lehtë në letër, por në fushë nuk i dihet asnjëherë, dhe ata do të tentojnë të marrë tri pikët.

Miqtë nga Serbia vijnë në "Anfield Road" për një vizitë dhe ndoshta marrin një rezultat pozitiv.

Formacionet e skaudrave:

Liverpool XI: Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Wijnaldum, Shaqiri; Salah, Firmino, Sadio Mané.

Cervena Zvezda XI: Borjan; Stojković, Degenek, Babić, Gobeljić; Ebecilio, Jovičić, Ben, Krstičić, Srnić; Boakye. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori