Pas pak super ndeshja me City-n, si do ta nisë Xherdan Shaqiri
Manchester City do të përballet me Liverpoolin për krye-ndeshjen e javës së 20 të Premier Leagues.

City do të bëj të pamundurën që të fitojë ndaj Redsave dhe të hapë garën për titull.

Skuadra e Jurgen Klopp kërkon fitoren dhe të shkëputet larg vendit të dytë.

Formacionet e skuadrave:

Manchester City XI: Ederson; Stones, Kompany, Laporte; Danilo, Fernandinho, Silva, Bernardo, Sane; Sterling, Aguero.

Liverpool XI: Alisson; Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson; Henderson, Wijnaldum, Milner; Salah, Firmino, Mane. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2019, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori