Shaqiri flet për herë të parë për të ardhmen te Liverpool
Xherdan Shaqiri ka zbuluar se do të vijojë të qëndrojë me Liverpoolin.

“Mediat shkruajnë shumë, por në fund unë jam me Liverpoolin.

“Unë kam një kontratë afatgjatë, me të vërtetë ndihem mirë dhe kam vendosur të qëndroj me Liverpoolin. Në futboll ka gjithmonë spekulime”, tha Shaqiri.

Fatkeqësisht për Shaqirin, ai do të duhet të tërhiqet nga skuadra e Zvicrës pasi rezultoi pozitiv me koronavirus dhe për këtë arsye nuk do të marrë pjesë në ndeshje ndërkombëtare.
Shtuar më 06/10/2020, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori