Shaqiri kërkon largimin nga Liverpooli
Sulmuesi i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri nuk është aspak i lumtur te skuadra angleze dhe kërkon të largohet në ndonjë ekip tjetër ku do t’i garantoheshin minutat.

Ai ka firmosur me “the reds” deri në vitin 2023. Trajneri Klopp e ka aktivizuar shqiptarin me pikatore dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak lojtarit. Për të ka shfaqur interes skuadra e Galatasaray në Turqi dhe palët duket se kanë një akord mes tyre. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori