Shaqiri mbush 28 vite, Liverpooli e uron publikisht


Xherdan Shaqiri sot ka ditëlindjen dhe mbush 28 vjet.

Ai nuk po kalon nje periudhë të mirë, teksa pas dëmtimeve të shumta nuk po gjen hapësira në formacionin e Klopp.


Por me rastin e ditëlindjes ai ka marë nga Liverpooli një urim të veçantë në Twiter me titullin: "Kalofsh një ditë të mbarë".

Shtuar më 10/10/2019, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori