Shaqiri në "Appiano Gentile" për stërvitjen e parë me Interin
Sipas asaj që raporton "Sky Sport", blerja më e re e Interit Xherdan Shaqiri ka mbërritur në qëndrën stërvitore "Appiano Gentile" ku është bashkuar me futbollistët e tjerë zikaltër.

Ish ylli i Basel dhe Bayern Munchen pritet të zhvillojë këtë pasdite stërvitjen e parë nën urdhërat e Roberto Mancinit. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori