Shaqiri në stol, Salah shkatërron Arsenalin (VIDEO)
Liverpool ka arritur fitore të rëndësishme ndaj Arsenalit me rezultat 3:1.

Serinë e golave e hapi Joel Matip me një gol të bukur me kokë në minutën e 41-të, për ta vazhduar më pas Salah me dy gola në minutat 49 dhe 59.

Arsenali arriti golin e nderit në minutën e 85 me anë të Torreiras, por vetëm kaq.

Me këtë fitore, Liverpool bëhet i vetmi klub në Premier League me 3 fitore në 3 ndeshjet këtë sezon, ndërsa Arsenali ngel me 6 pikë.
Shtuar më 24/08/2019, ora 20:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori