Shaqiri pritet si hero në Itali (FOTO-VIDEO)

Xherdan Shaqiri
Xherdan Shaqiri është shprehur i lumtur me transferimin e tij te Interi.

Në intervistën e parë pasi arriti në Milano, mesfushori shqiptar ka thënë se ndihet i lumtur dhe që të dielën dëshiron të luajë.

"Ndihem mirë. Jam i lumtur, forca Inter. Gati për të dielën? Po, dua të luaj qysh të dielën por nuk e di. Tifozët? Fantastikë, i dua këta tifozë, janë fantastikë!", ka deklaruar Shaqiri.

Ai është pritur nga qindra tifozë në aeroport. /albeu.com/Shtuar më 08/01/2015, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori