Shaqiri refuzon klubin e njohur
Xherdan Shaqiri do vazhdoj me skuadrën e Liverpoolit.

Sipas Sky Sport Shaqiri kishte ofertë zyrtare nga skuadra e Hertha Berlin.

Berlin përveç Shaqirit pati kontakte edhe me dyshen: Eriksen dhe Perisic, por siç duket të tre [edhe Shaqiri] refuzuan të luftonin për mbijetesë në Bundesliga me klubin e Hertha-s.

Shtuar më 26/01/2021, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori