Shaqiri shënon një nga golat më të bukur në karrierë (VIDEO)

Stoke Cityt i duhet mbijetesa dhe Shaqirit vazhdimi në nivele të larta.

Këtë po mundohet të bëjë Stoke City në këtojavë të mbetura në Premier League. Në minutën e 43, shqiptari nga KosovaXherdan Shaqiri ka shënuar një supergol nga goditja e lirë.

Goli i tij i dha avantazhit ekipit të tij. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2018, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori