Shaqiri te Inter, plas ironia në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Mbërritja e Xherdan Shaqirit te Interi i Roberto Mancinit ka bërë që në rrjetet sociale të nisin "ngacmimet" e para nga tifozët kundërshtarë.

Mes emrave të tjerë të famshëm që përdoren në fotomontazhe janë këngëtarja Shakira, ish ylli i NBA O'Neal dhe drejtuesi i Juventus Beppe Marotta, i cili nuk mundi ta çonte në Torino. /albeu.com/

Shtuar më 09/01/2015, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori