Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Shaqiri te Juve, Bayern thotë "Po"
Pëlqej
Nëse pëe Lukas Podolskin janë në lojë edhe Wolfsburg, Schalke 04, Galtasaray, Fenerbahçe dhe Atletico Madrid, lajme të mira vijnë nga Xherdan Shaqiri, emri më i nxehtë në merkaton e Juventusit. Sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport", 23-vjeçari të cilin Bayern Munchen është i gatshëm ta shesë.

Para dy ditësh Beppe Marotta ofroi 2,5 milionë euro për huazim dhe së shpejti pritet përgjigja përfundimtare por sipas gazetës italiane pritet të jetë pozitive.

Nëse Juventus nuk do të mund të marrë Shaqirin atëherë një emisar i skuadrës do të flututojë drejt Manchesterit për të mbyllur marrëveshjen me Javier Hernandez, i cili është jashtë planeve të Van Gaal pas mbërritjes së Di Marias. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori