Shaqiri thotë se është "single", por fotot... (FOTO LAJM)

Shaqiri me të dashurën Angelica në një prej restoranteve të Milano
Pas fotove të publikuara nga revista italiane "Novella 2000" dhe ku shfaqej Xherdan Shaqiri me modelen italiane Angelica teksa qëndronin bashkë në një prej restoranteve të Milanos, ka ardhur edhe reagimi i futbollistit të Interit.

Nëpërmjet një statusi në Facebook Shaqiri konfirmon faktin se është single duke shkruar: "Xherdan (unë) është single. Faleminderit".

Por fotot e publikuara më herët, siç mund ti shihni edhe vetë më sipër, tregojnë krejt të kundërtën. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2015, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori