Shaqirin e presin me krahë hapur në Rusi, dhuron qindra autografe
Xherdan Shaqiri ka jo pak tifozë dhe këtë e ka treguar edhe në zbarkimin që ka bërë në Rusi në prag të Botërorit.

Sapo ka mbërritur autobuzi i skuadrës zvicerane lojtarët kanë zbritur dhe me ne krye Shaqirin kanë bërë foto me fansat dhe kanë dhënë shumë autografe te tifozët qe mezi prisnin që ti takonin.

Zvicra do ta luaj ndeshjen e parë kundra Brazilit të dielën më datë 17 qershor e vlefshme për grupin E. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori