SHBA, grushta në futbollin e femrave (VIDEO)
Një ndeshje futbolli femërore por që përfundon më keq se një ndeshje futbolli mashkullore. Ndeshje zhvillohej me nxësëset e shkollave të mesme , në Karolinën e Jugut dhe përfundon në grushta. Njëra prej vajzave pëson një fall dhe ajo acarohet aq shumë që kundërshtarja i ndërpreu aksionin, saqë ngrihet dhe i gjuan pa pushim me grushta.

Është dashur ndërhyrja e stafeve teknike dhe gjyqtarëve të ndeshjes që lojtarja me ngjyrë të heqë dorë nga grushtat dhe të qetësohet. Sigurisht që futbollistja agresore doli jashtë loje me karton të kuq. /albeu.com/

Shtuar më 30/03/2012, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori