Sheffield United – Arsenal, Xhaka në fushë, Mustafi në shtëpi
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sheffield United dhe Arsenal.

Sheffield United dhe Arsenal do të përballen në kuadër të xhiros së nëntë në Premierligë nga ora 21:00.

Granit Xhaka është titullar dhe kapiten për “Topçinjtë”, kurse Shkodran Mustafi është lënë në shtëpi.
Shtuar më 21/10/2019, ora 20:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori