Shenjë e mirë nga Premier Liga, 7 gola për ndeshjen hapëse (VIDEO)
Pëlqej
Arsenal dhe Leicester aknë dhuruar një mbrëmje magjike në Emirates Stadium.

Topçinjtë e Wengerit kanë arritur të fitojnë një ndeshje të çmendur ku kaluan fillimisht në avantash. Përmbysjen poçinjtë e arritën në minutën e 84 arritën përmbysjen nga 2-3 në 4-3, përcjell Albeu.com.

Golat për Leicester u shënuan nga Okazaki dhe dopjetë nga Vardi, teksa për ekipin e Wenger menduan katër lojtarë të ndryshëm si Lacazzete, Welbeck, Ramsey dhe Olivierd Giroud. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori