Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Napoli - Roma (VIDEO)


Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen që po luhet në "San Paolo" mes Napolit dhe Romës.

Të parët që shënonin ishin vendasit me sulmuesin Lorenzo Insigneminutën e 6'-të, ndërsa goli i barazimit vjen në minutën e 8'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 10'-të. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori