Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Rusi - Spanjë (VIDEO)Pëlqej
Spanja është duke fituar me rezultatin 2-3 në "Krystovsky Stadium"

Ishin rusët që barazonin shifrat në minutën e 51'-të me mesfushorin e tyre, Yuri Zhirkov.

Por festa nuk zgjat shumë, kur Ramos shënon edhe golin e dytë personal po nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 58'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori