Shënohet goli i dytë në takimin Juventus-Genoa (VIDEO)
Është shënuar edhe goli i dytë në përballjen që po zhvillohet në "Allianz Stadium" mes Juventusit dhe Genoas.

Autor i golit të dytë ështv Alvaro Morata që u shërbye nga mjaft mirë ngaDejan Kulusevski.

Shtuar më 13/01/2021, ora 21:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori