Shënoi gol, përqafon arbitrin (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Çka nuk ndodh kur je në qef. Ky futbollist, gëzimin e shënimit të golit të skuadrës së tij vendos ta ndajë me arbitrin e ndeshjes.


Shikoni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2012, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A duhet të largohen futbollistët nga Kosova nga Kombëtarja e Shqipërisë pas formimit të Kombëtares së Kosovës?
50.48 %
45.35 %
4.15 %
Total 8414 Vota!
 

Kampionatet