Shënoi golin e parë me Interin, kjo është bukuroshja që i solli fat Lautaros (FOTO LAJM)

Sulmuesi Lautaro Martinez shënoi një super gol në ndeshjen që skuadra e tij Interi fitoi përballë skuadrës së Cagliarit me rezultatin 2-0.

Ndërsa në “San Siro” për ta përkrahur ishte dhe një tifozë speciale e tij. Bëhet fjalë për të dashurën e tij, Agustina Gandolfo.

Në Amerikën Jugore, Lautaro dhe Agustina janë përfolur si një çift simpatik, dhe këtë e ka konfirmuar dhe Agustina e cila ka thënë se i ka sjellë fat lojtarit të Interit.
Shtuar më 01/10/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori