Shënon golin e jetës, por është vetëm stërvitje (VIDEO)
Pëlqej
Laurent Ciman, mbrojtësi i Standard Liege, duhet të falenderoj tifozin në shkallët e stadiumit që mundi të filmojë me celular këtë moment. Bëhet fjalë për një supergol të lojtarit gjatë momentit të stërvitjes para ndeshjes dhe nëse nuk do të ishte futbollisti askush nuk do ta kishte parë.


Para ndeshjes së kombëtares së Belgjikës, gjatë momentit të nxemjes, Ciman realizoi një golazo në roveshatë, i cili me shumë mundësi do të jetë edhe goli më i bukur në karrierën e tij, por sa keq që ishte vetëm një stërvitje. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori