Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Shënon Kean, PSG zhbllokon sfidën (VIDEO)
Është zhbllokuar në pjesën e dytë ndeshja mes Basaksehir dhe PSG.

Kanë qenë francezët që kanë gjetur golin në minutën e 64-t me Kean, autor i tre golave në dy ndeshjet e fundit me PSG.

Italiani ka marrë një krosim perfekt nga Mbappe dhe ka dërguar topin në rrjetë me një goditje me kokë.
Shtuar më 28/10/2020, ora 20:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori