Sherr për një penallti në Kolumbi (VIDEO)
Pëlqej
kolumbia44
Nuk janë të pakta përplasjet fizike mes futbollistëve të të njëjtës skuadër. E fundit ka ndodhur në Kolumbi ku po luhej sfida mes Atletiko Nacional dhe Deportivo Kalit.

Dy futbollistët e Nacional, Xhejzon Kulumi dhe Dario Moreno janë konfliktuar me njëri tjetrin për shkak të një 11 metërshi. Të dy futbollistët u përleshëm me njëri tjetrin dhe u desh ndërhyrja e futbollistëve të tjerë të skuadrës për të qetësuar situatën. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2018, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori