Sherri masiv gjatë përballjes Fury vs Seferi (VIDEO)
Përleshja në ring midis boksierit shqiptar Sefer Seferit dhe Tyson Fury-t nuk ishte e vetmja në "Manchester Arena" pasi në sekondat e fundit të raundit të dytë një sherr masiv ka shpërthyer në shkallët përreth ringut.

Mësohet se grupe fansash të boksierëve janë përleshur me njëri tjetrin madje kanë tërhequr vëmendjen edhe të boksierëve.

Nga ky sherr masiv ende nuk dihen shkaqet e nisjes dhe ka mundur të ndalet vetëm pas ndërhyrjes se rojeve të sigurisë. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2018, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori