Sherri me Biglia-n, Kessie mendon largimin nga Milani
Mosmarrëveshja me Biglia-n mund të detyrojë Kessie të largohet nga Milani, shkruan Albeu.com

"Tuttosport" raporton se Gattuso nuk e pelqeu fare incidentin me Biglia-n dhe po mendon mos e përfshjë më në planet e skuadrës.

Mesfushoi nga Bregu i Fildishtë ka një gjobë të caktuar nga klubi, megjithatë ai mund të ketë një "ndëshkim për asye disiplinore".

Ndërkohë për Kessie ofertat nuk mungojnë teksa Tottenhami ëhstë i gatshëm të ofrojë 40 milion euro për të /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori