Sherri me Salah, flet Mane: Gjëra që ndodhin në futboll, jemi shokë të mirë
Sulmuesi i Liverpool-it, Sadio Mane ka folur për sherrin që bëri me Mohamed Salah.

Afrikani ishte pjesë e një konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Salzburgut në Champions League dhe sqaroi situatën e ndodhur me egjiptianin.

"Isha pak i acaruar por janë gjëra që ndodhin në futboll. Mund të shohësh futbollistët e City-t me 7 apo 8 gola. Për skuadrën është e rëndësishme që ne të shënojmë sa më shumë. Salah nuk më pa dhe unë u acarova, por ne jemi shokë shumë të mirë", – tha Mane.

Mane reagoi me zemërim ndaj Salah, pasi ky i fundit vendosi të gjuajë në portë në vend se t’ia pasojë topin atij.

Shtuar më 01/10/2019, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori