Sherri mes Messit dhe trajnerit, zbulohen fjalët që shkëmbyen
Pëlqej
Kupa e Botës për Argjentinën padyshim që ishte zhgënjyese për shumë fansa.

shkakk kryesor për këtë u bënë marrëdhëniet midis stafit teknik të kryesuar nga Sampaoli dhe lojtarëve, të cilat nuk janë aspak të mira dhe këtë e dinë të gjithë.

Ndërkohë sot gazetari Ariel Senosiain ka bërë publik në librin e tij “Bota është histori” një nga debatet e ndodhura në kompeticionin e Rusisë. Bëhet fjalë për Mesin dhe trajnerin. Sipas gazetarit Mesi i është drejtuar trajnerit duke i thënë:

“Më pyete 10 herë se cilin futbollist dëshiroja unë që të aktivizohej dhe se cilët lojtarë nuk doja. Dhe unë nuk të përmenda kurrë asnjë emër. Më thuaj para të gjithëve, a të përmenda ty ndonjë emër?” /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 19:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori