E FUNDIT/ FSHF shkarkon Panuccin
Sherri në Fushë-Krujë, goditet djali i presidentit Halili (VIDEO)
Momente tensioni në stadiumi "Redi Maloku" në fund të ndeshjes mes Kastriotit dhe Tiranës.

Siç raportohet nga Fushë-Kruja, në momentet e mbylljes së takimit, është goditur lojtari i Tiranës, Grent Halili, i cili është djali i presidentit të bardhebluve, Refik Halili.

Edhe në momentet që arbitrat po dilnin nga fusha, edhe trajneri Mema është afruar tek trupa e arbitrave, por është ndaluar nga forcat e policisë së shtetit, dhe është përplasur pikërisht me këta të fundit.
Shtuar më 17/03/2019, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori