Shfaqën siptoma të koronavirusit, 8 lojtarë të West Ham
Pandemina e cila ka "gjunjëzuar" botën nuk ka ndërmend ta lehtësojë dorën teksa vazhdon përhapjen në të gjithë botën, së fundmi edhe në Angli.

Nënkryetarja e West Ham ka njoftuar se 8 lojtarë të ekipit janë vetë izoluar pasi kanë shfaqur siptoma të Covid-19.

Kampionati në Angli është pezulluar dhe është në rrezik të anullimit. /albeu.com/

Shtuar më 28/03/2020, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori