Shifer rekord per transmetimin e Kupes se Botes 2010
Albeu.com
Radiotelevizioni Shqiptar dhe paketa e transmetimeve tokësore dhe satelitore DIGITALB kanë hapur tenderin për transmetimin e Kupës së Botës “Afrika e Jugut 2010”.Tenderi u fitua nga Universal Media që përbëhet nga Vodafone, Raiffaisen dhe Tirana Bank, të cilat i ofruan Supersportit shifrën rekord prej 690 mijë eurosh.

Kupa e Botës 2010 do të zhvillohet në Afrikën e Jugut gjatë muajve Qershor dhe Korrik.
Shtuar më 16/03/2010, ora 18:51
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori