Shifra marramendëse, Belgjika ofron shpërblime të majme nëse fitojnë Botërorin
Shifra të çmendura! Federata e Futbollit të Belgjikës ka vendosur një shpërblim të majmë te futbollistët në rast se fitojnë Kupën e Botës.

Plot 515 mijë dollarë do të shpërndahen për çdo lojtar, nëse në 15 korrik, ngrenë trofeunRusi.

Belgët nuk duket ta diskutojnë shumë kalimin e grupit, pasi ndeshen me Panamanë dhe Tunizinë, dhe në fund, ndoshta për të diskutuar vendin e parë, ndaj Anglisë. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori