Shihni çfarë i bën Carvajal Mandzukiçit (FOTO-VIDEO)

Përveç Marcelos, Real Madrid mund t’i mungojë edhe mbrojtësi tjetër Dani Carvajal në ndeshjen e kthimit ndaj Atletico Madrid.

Mbrojtësi spanjoll rrezikon dënimin nga UEFA, pasi kafshoi dhe goditi sulmuesin kroat Mariom Mandzukiç.

Arbitri serb i ndeshjes, Milorad Maziç, nuk ka parë asgjë, por mund të jetë shefi i arbitave në UEFA, italiani Pierluigi Collina, i cili ishte i pranishëm në "Vicente Calderon" dhe që mund të nisë procedimin disiplinor ndaj Carvajal.


Shtuar më 15/04/2015, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori