Shikoni çfarë ka humbur Chicarito (VIDEO)
Pëlqej
Ndeshja e djeshme mes Real Madrid dhe Elches ishte një mundësi shumë e mirë për futbollistët e Carlo Ancelottit që të gjenin rrugën e rrjetës dhe të rrisnin numrin e golave të shënuar. Këtë gjë e bëri shumë mirë ylli i skuadrës Cristiano Ronaldo që shënoi 4 nga 5 golat e skuadrës së tij, ndërsa Javier Hernandez bëri të kundërtën.

Ish sulmuesi i Manchester United u gjet i vetëm në zemër të zonës mike por çuditërisht bëri më të vështirën duke e çuar topin në tribunën pas porte. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori