Shikoni edhe njëherë super pritjen e David de Geas kundër Sevillas (VIDEO)
Pjesa e parë mes Sevillas dhe Manchester Unitedit përfundoi me rezultat 0-0 në UEFA Champions League.

Por, që ky rezultat të ishte kështu një nga më meritorët ishte portieri i United, David de Gea.

Spanjolli në minutën shtesë të pjesë së parë me një refleks të paparë i mohoi golin Luis Murielit.

Pjesa e parë u dominua nga klubi spanjoll, të cilët kishin 12 goditje drejt portës, ndërsa pesë nga këto i kishte në drejtim të portës, ndërsa "Djajtë e Kuq" kishin dy gjithsej një në portë. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori