Shikoni ku "katranoset" mesfushori i Interit
Mesfushori titullar përgjatë sezonit të kaluar tek Inter Milan është shumë pranë largimit nga Italia.

Gary Medel mund të bashkohet me Tigres. Gary Medel ka marrë shumë oferta dhe mund të vendoset për të lënë Interin. Propozimi i fundit i Kilianit është nga Tigres, përcjell Albeu.com.

Tigres është ekipi kampion në kampionatin meksikan. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori