Shikoni për kë ka votuar gazetari, Besnik Dizdari për fituesin e Topit të Artë
Shqipëria ka votuar Antoine Griezmannin të parin për “Topin e Artë”. Në këtë votim vendi ynë përfaqësohet nga Besnik Dizdari, kryetari i Shoqatës së Gazetarëve Sportivë.

Dizdari ka votuar për Griezmanin (5 pikë), Modriç (4 pikë), Ronaldon (3 pikë), Mesin (2 pikë), Mbapenë (1 pikë).

Votimi i Dizdarit

Griezman (5 pikë)

Modric (4 pikë)

Ronaldon (3 pikë)

Messi (2 pikë)

Mbappe (1 pikë)

Vetëm pak momente më parë, në ceremoninë e Topit të Artë, fitues u shpall Luka Modriç, ndërsa në vendin e dytë u rendit Cristiano Ronaldo, dhe i treti, zgjedhja e parë e Besnik Dizdarit, Antoine Griezmann.
Shtuar më 03/12/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori