Shikoni reagimin e çmendur të Ertrit Berishës pas golit të katërt (VIDEO)

Konoplianka - Goli dyte on Vidnews.

Pas golit të katërtUkrainës, të shënuar nga Konoplyanka në minutën e fundit të sfidës, “nervat” nuk e kanë mbajtur më as Etrit Berishën.

Gardiani i Kombëtares, në shumicën e golave nuk kishte se çfarë të bënte asgjë, po ashtu edhe në golin e fundit.

Me mbrojtjen që e “tradhtoi” në disa momente, ai filloi të bërtiste si i çmendur ndaj të tijve.

Lojtarët e Ukrainës bënin ç’të donin në zonë, dhe Berisha nuk mund të bënte asgjë më tepër për të ndaluar topat që shkonin me radhë drejt portës së tij. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2018, ora 19:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori