Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Shikoni sa minuta dhe gjuajtje i duheshin Ronaldos që të shënonte golin e parë me Juventusin
Pëlqej
Cristiano Ronaldo shënoi sot golin e tij të parë me fanellën e Juventusit.

Por yllit portugez i janë dashur plot 320 minuta dhe 27 gjuajtje që të realizonte golin e parë në Serie A.

Ndeshja po zhvillohet dhe Juventus kërkon golin e dytë.
Shtuar më 16/09/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori