Shikoni se si Navas i pret penalltitë me sy mbyllur (VIDEO)
Keylor Navas mund të jetë lojtari më i nënvlerësuar në suksesin e RealitMadridit në fitimin e dy Championasve radhazi.

Portieri nga Costa Rica mori famë në Botërorin e 2014 ku tregoi se është një "mace" në pritjet e penalltive. Por ky detaj u ka shpetuar shumë prej jush. Numri 1 i RealitMadridit së bashku me freestylerin e njohur spanjoll Jesus, i njohur si ‘Delantero 09’ bëjnë diçka të paprovuar më parë.

Navas mbyll sytë dhe Jesus godet penallti, por Navas tregon pse është portier i klubit më të madh në botë. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2017, ora 11:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori