Shikoni supergolin magjik të realizuar nga Neymar në stërvitje (VIDEO)
Paris Saint-Germain po zhvillon fazën përgatitore në Katar duke shfrytëzuar pushimet dimërore.

Por ajo që ra në sy të stërvitjes nga skuadra e Tuchel ishte Neymar i cili u bë protagonist i një supergoli.

Braziliani mori një top duke e gjujtur atë në mënyrë të përsosur pas porte teksa topi mori hark dhe të përfundonte në rrjetë. /albeu.com/Shtuar më 16/01/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori