Shitësi nga Frankfurti parashikon rezultatin e ndeshjes Gjermani – Itali (FOTO LAJM)

Një shitës i pemëve dhe perimeve nga qyteti i Frankfurtit, e ka parashikuar rezultatin e ndeshjes GjermaniItali.

Ai ka parashikuar që Gjermania do të triumfojë me rezultat 3-2.
Skuadrat përballen sonte nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së tretë në “Euro 2016”./Albeu.com/
Shtuar më 02/07/2016, ora 18:52
Legolas
e Shtunë 2 Korrik 2016, Ora 23:17
Pasha ko.. e dashit
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori