Shiu ndërpret lojën, tenistja shfrytëzon momentin për të treguar talentin e fshehur (VIDEO)

Pëlqej
Gjatë duelit të gjermanes Andrea Petkovic me zvicerianen Belinda Bencic filloi një shi i cili shkakoti dhe ndërprerje të lojës për shkak të prishjes së terrezit.

Kjo i mërziti të pranishmit pasi dëshironin mbylljen e takimit me një fitues. Por një mendim krejtësisht tjetër kishte gjermanja, e cila krejt papritur filloi të kërcente në mënyrë të mahnitshme. Me kërcimin e treguar tenistja dukej më shumë si balerinë sesa teniste.

pranishmit filluan ta ndjekin me gjeste dhe rivalja e saj duke e mbështetur. Për më shumë ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori